Kaip Paremti Mus?

Kaip Paremti Mus?

Pagalbos būdai:

• Parama jūsų prekėmis ir/ar paslaugomis. Turime visus reikiamus dokumentus, kurie reikalingi Jūsų paramos įforminimui, taip pat sudarome paramos teikimo sutartis

• Finansinė parama: Prisidėti prie senjorų dienos centro veiklų galite finansine parama. Ją į VŠĮ „Senjorų dienos centras Keturlapis Dobilas“  galite pervesti:

Rekvizitai paramai (paskirtis – parama):

LT387300010155680783 Swedbank

• Savanorystės diena. Jūsų įmonės darbuotojai bent kartą per metus galėtų skirti dieną savanorystei mūsų fonde – pabendrauti su mūsų senjorais ar pravesti jiems užsiėmimą ar paskaityti paskaitą. Jūsų įmonė ar kiekvienas darbuotojas asmeniškai gali prisidėti prie įvairių mūsų Senjorų dienos centro organizuojamų projektų.

• 1,2 proc. GPM parama. Skirkite 1,2 procentus jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramą VŠĮ “Senjorų dienos centras Keturlapis Dobilas“!

Visi dirbantys asmenys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė paskirsto, jos manymu, svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 1,2 proc. nuo jo sumokėto pajamų mokesčio.

VŠĮ Senjorų dienos centras Keturlapis Dobilas paramos gavėjo kodas: 304870891

2019 metų veiklos ataskaita, aiškinamasis raštas ir finansinė ataskaita  

2019 m. veiklos ataskaita ir finansinė ataskaita

2019 m aiškinamasis raštas

2020 finansinė ataskaita

2020-m. aiškinamasis-raštas

2021 m. finansine ataskaita

2021-m-aiskinamasis-rastas

2021 METINISPRANESIMAS(VEIKLOSATASKAITA)   

Dėkojame remėjams ir patneriams: įstaigos informaciniui partneriui savaitraščiui „Savaitė“, tortais ir pyragais senjorus remia „Bijola“ , už baldus: UAB Baldai1, UAB „Adorno“, už veiklos rėmimą: UAB „Grand Turas“, UAB “Angvita”, už ilgalaikį bendradarbiavimą ir saugias keliones : UAB “Kautra”. Už saugos priemones karantino metu dėkojame Laisvės TV ir projektui #laikykitesmedikai. Už darbuotojų ir Senjorų saugumą dėkojame UAB Pro7 ir UAB “Bijūnai prie kelio”. Už partnerystę ir bendradarbiavimą dėkojame VŠĮ “Nacionalinis socialinės integracijos institutas” ir VŠĮ “Geros valios projektai”.