Kaip Paremti Mus?

Kaip Paremti Mus?

Pagalbos būdai:

• Parama jūsų prekėmis ir/ar paslaugomis. Turime visus reikiamus dokumentus, kurie reikalingi Jūsų paramos įforminimui, taip pat sudarome paramos teikimo sutartis

• Finansinė parama: Prisidėti prie senjorų dienos centro veiklų galite finansine parama. Ją į VŠĮ „Senjorų dienos centras Keturlapis Dobilas“  galite pervesti:

Rekvizitai paramai (paskirtis – parama):

LT387300010155680783 Swedbank

• Savanorystės diena. Jūsų įmonės darbuotojai bent kartą per metus galėtų skirti dieną savanorystei mūsų fonde – pabendrauti su mūsų senjorais ar pravesti jiems užsiėmimą ar paskaityti paskaitą. Jūsų įmonė ar kiekvienas darbuotojas asmeniškai gali prisidėti prie įvairių mūsų Senjorų dienos centro organizuojamų projektų.

• 1,2 proc. GPM parama. Skirkite 1,2 procentus jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramą VŠĮ “Senjorų dienos centras Keturlapis Dobilas“!

VŠĮ Senjorų dienos centras Keturlapis Dobilas paramos gavėjo kodas: 304870891

2019 metų veiklos ataskaita, aiškinamasis raštas ir finansinė ataskaita  

2019 m. veiklos ataskaita ir finansinė ataskaita

2019 m aiškinamasis raštas

2020 finansinė ataskaita

2020-m. aiškinamasis-raštas

2021 m. finansine ataskaita

2021-m-aiskinamasis-rastas

2021 METINISPRANESIMAS(VEIKLOSATASKAITA)   

2022 METINIS PRANESIMAS (VEIKLOS ATASKAITA)

2022 FINANSINĖ ATASKAITA

 

 

 

Dėkojame remėjams ir patneriams: įstaigos informaciniui partneriui savaitraščiui „Savaitė“, tortais ir pyragais senjorus remia „Bijola“ , už baldus: UAB Baldai1, už veiklos rėmimą: UAB “Angvita”, už ilgalaikį bendradarbiavimą ir saugias keliones: UAB “Kautra”. Už saugos priemones karantino metu dėkojame Laisvės TV ir projektui “laikykitesmedikai”. 

Džiaugiamės ilgamete draugyste su Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centru ir slaugos konsultacijų centru “Sidabra”.